החווה באילת

פורים 7 - 5 במרץ

• החווה באילת •

בפורים הקרוב, 5 למרץ אחד מהמפיקים הכי מפורסמים והגדולים של המוזיקה האלקטרונית, Alan Walker ינחת בישראל עבור הפקה מיוחדת שתתרחש בלוקיישן לא שגרתי במיוחד- חוות היען. אז מה כל כך מיוחד במקום הזה? בואו להבין בעצמכם.

חוות היען נחשבת במשך שנים למוקד תיירותי ענק עבור עיריית אילת. בשנים האחרונות, האתר המפורסם עבר הסבה והתאמה אישית להפקות בלעדיות בקנה מידה בינלאומי שמרבות לחזור ולבחור בו בתור הלוקיישן המושלם עבור ההופעה העתידית. אז למה זה בכלל קורה? מדוע לא הלייב פארק או לחילופין גני התערוכה, לא יוכלו להוות פתרון מעולה לא פחות? ובכן- זה מורכב, הרשו לנו להסביר:

הרזומה

בחוות היען קמו להם כמה מהאירועים הנוסטלגיים והטובים ביותר שנראו בישראל. ברזומה המרשים של החווה וההיסטוריה הבלתי נשכחת שלה מופיעים אירועי ענק שהסעירו את הארץ פעם אחר פעם- מהמסיבה המיתולוגית של טייסטו בשנת 2007, דרך הפקת השנה של 2013 בה הופיעו דימטרי ווגאס ולייק מייק בלילה חלומי עבור כל חובב מוזיקה אלקטרונית ועוד עשרות חברות הפקה רבות וטובות אשר בחרו בחווה בתור הבית החם שלהן.

הנוף


הנוף ההררי ועוצר הנשימה שיש לחוות היען להציע הוא גולת הכותרת של המקום. אם חשבתם ששעת השיא מגיעה בשקיעה, אתם תתפלאו לראות מה אנשי תאורה מקצוענים והטכנולוגיה של שנת 2019 יכולה לעשות.

מזג האוויר

האוויר הצח של אילת והלילה הדרומי הנעים עושים את שלהם. מזג האוויר האילתי תמיד נחשב לאטרקציה בפני עצמה, אבל השילוב המתבקש בין הופעה מפוצצת אנרגיות ובין טמפרטורה נכונה הוא שילוב מנצח שכל רייב היה מקנא בו.

החושך
הקסם של החווה מגיע דווקא בשעות הלילה. החושך שעוטף את הבמה הגדולה והמוארת אשר מתנשאת לגובה מעל אלפי אנשים שנהנים ממרקע שחור וכיפת השמיים מלאת כוכבים מנצנצים, הוא מחזה שרק מעטים אשר השתתפו באירועים דרומיים ונדירים מסוג זה מכירים.

 

העיר
המתחרה הגדולה של תל אביב ומלכת התיירות במשך שנים על גבי שנים, הלוא היא אילת המבודדת והמרשימה. בעת תכנונה והקמתה של הפקה כה גדולה בדרום, הרי שהשכרת מלון או דירה הוא צעד כמעט הכרחי עבור אלו אשר נודדים מקצות הארץ ומגיעים עד לעיר שטופת-השמש. סוף השבוע המתבקש עבורם מלא בריגושים, מסיבות בריכה, מתחמי קניות נטולי מע”מ ולילות רצופים בחוויות שיחקקו בכל קבוצת חברים שהגיעה עד לקצה המדינה. אמרתם חוויה- אמרתם אילת.

חוות היען הוא לוקיישן מבודד, מושקע ופופולארי. המיקום הגיאוגרפי שלו משתלב בהרמוניה לצד יתרונות הענק שאפשר למצוא רק במקום כמו זה, הופכים כל הפקה לאחת שלא קל לשכוח אבל קשה מאוד שלא להתגעגע.

18+